Róże do twarzy i ich różne rodzaje w sklepach internetowych.

Większość Polek nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu, jednak nie widać mocno umalowanych kobiet. Preferujemy delikatny, subtelny makijaż? A może boimy się wykorzystywać w pełni naszego potencjału piękna? Czy też nie mamy czasu na bycie piękną kobietą? Panie, które chcą być piękne, bez względu na wiek, ale na co dzień są zabiegane mogą wybrać na zakupy bez wychodzenia z domu sklep internetowy. Podkład, cienie, róż, szminka, kremy i inne kosmetyki znajdziemy w sklepach online.

Tak rzadko wykorzystujemy wśród kosmetyków róże, a przecież to one dodają nam blasku, rozświetlają twarz i ożywiają cerę. Nakładanie różu, to etap z którego nie powinniśmy rezygnować. To róże nadają kształtu naszej twarzy. Różem możemy zamaskować zarysowujący się drugi podbródek, optycznie skrócić bardzo długą twarz, zaznaczyć kości policzkowe, złagodzić zbyt szerokie czoło, zaokrąglić ostry kształt brody i wiele innych trików modelujących za pomocą różu.

Róż podobnie jak cienie nie powinien być zbyt tłusty, bo spłynie ze skóry. Dobrze jest stosować róże w kamieniu lub róże mineralne. Do niektórych pociągnięć przyda się róż w sztyfcie. Mamy jeszcze róże w kremie, pudrze i żelu. Kolor różu powinniśmy tak dobierać aby harmonizował z kolorystyką naszej twarzy : ciepły róż do ciepłej karnacji, zimny róż do zimnej karnacji. Dodanie różu to ostatnia czynność makijażu.

Przy cerze bladej dobrze wypada róż w odcieniach jasnoróżowego lub krwistoczerwonego. Cera oliwkowa to róż: ciepły brąz, złotawy. Do cery jasnej: kremowy, róż, barwy morelowe i brzoskwiniowe. A przy cerze ciemnej róż: intensywne morele, brzoskwinie i pomarańcze.