Sztuczne rzęsy i dodatkowy urok damskiego spojrzenia.

Wróciły do łask sztuczne rzęsy. Sklep internetowy z drogerią oferuje bogaty wybór . Można kupić rzęsy w formie paska, który można przyciąć i dopasować do powieki lub w formie kępek, które umieszcza się kępkami między rzęsami za pomocą kleju. Proces przyklejania powinien być bardzo dokładny i staranny. Czasami samemu ciężko to zrobić, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty i odwiedzić salony kosmetyczne. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs powoduje również optyczne wrażenie większych wyraźniejszych oczu.

Rzęsy syntetyczne mają różne długości i grubości i różny stopień podkręcenia. Są bezpieczne dla oczu, tak samo jak klej mocujący, który jest hipoalergiczny. W salonie kosmetycznym, kosmetyczka przedłuża każdą rzęsę osobno. Fachowo przedłużone rzęsy i na odpowiednim kleju są odporne na wysokie i niskie temperatur jak i na wodę.

Zawsze można je usunąć wciągu 15 minut przy pomocy specjalnego zmywacza do kleju. Usuwanie rzęs powinno również odbywać się w salonie kosmetycznym, aby niepotrzebnie nie usnąć i nie uszkodzić własnych rzęs. Sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i nikt nie zauważa różnicy.

Modne są rzęsy ozdobne na szczególne okazje czy wieczór sylwestrowy. Mogą to być rzęsy z brokatem, które oferuje sklep online lub w kolorze, można zafundować sobie też rzęsy z ozdobnymi cyrkoniami. Zagęszczone rzęsy to wyraźniejsza twarz i piękne spojrzenie. Spróbuj raz a na pewno zauważysz różnicę.