Podkłady o różnych konsystencjach - jak się robi makijaż z ich wykorzystaniem?

Sklep internetowy z bardzo dobrej jakości kosmetykami, dobrych marek, zaprasza na bogaty wybór podkładów pod makijaż. Dzięki rozwojowi branży kosmetycznej obecne podkłady są przyjazne dla skóry twarzy. Są doskonałymi preparatami zarówno jako baza pod makijaż, jak też pełnią funkcję pielęgnacyjną, wygładzającą i korygującą niedoskonałości skóry.

Sklep online daje możliwość łatwego zakupu podkładu zarówno do cery suchej, tłustej jak i mieszanej. Podkłady możemy znaleźć w różnych konsystencjach i formułach. Zarówno podkłady matujące, beztłuszczowe do cery tłustej i nawilżające, nawadniające do cery suchej. Podkłady o konsystencji pianki, płynu, musu, kremu lub w sztyfcie.

Współczesne podkłady w płynie, fluidy nie tylko równomiernie rozprowadzają podkład, ale niektóre zawierają silikon, zabezpieczający przed utratą wody i przedłużający trwałość makijażu. Fluidy pomagają zwalczać niektóre problemy skóry, takie jak zmarszczki czy inne niedoskonałości. Zawartość pigmentów kryjących daje naturalny piękny kolor.

Podkłady kremowe, mają duży współczynnik krycia, dlatego świetnie masują defekty skóry. Podkłady w piance polecane są dla skóry delikatnej nadreaktywnej. Podkłady w sztyfcie są do błyskawicznych poprawek w ciągu dnia. Kamuflaż system to specjalistyczny podkład do zamaskowania dermatologicznych problemów skórnych. Ważne elementem jest sposób aplikowania podkładu. Na pewno każda kobieta znajdzie dla siebie idealny podkład.